Specjalista ds. kosztorysowania

P.U.H DROG-MEN

41-700 Ruda Śląska, śląskie

Opis stanowiska pracy

Do zadań pracownika należeć będzie:
- tworzenie kosztorysów ofertowych robót budowlanych w programie MS Excel oraz Norma PRO,
- analiza treści SIWZ oraz weryfikacja dokumentacji projektowej,
- tworzenie przedmiarów robót,
- tworzenie wstępnych zestawień materiałów budowlanych,
- wysyłanie zapytań ofertowych na etapie przetargu oraz realizacji robót,
- weryfikacja, porównywanie i archiwizowanie zebranych ofert,
- współpraca z osobami zaangażowanymi w realizację projektu/robót,

Wymagania

- wykształcenie techniczne (mile widziana specjalność drogowa i instalcyjna),
- znajomość programu Norma PRO,
- znajomość MS Excel,
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- samodzielność, obowiązkowość oraz umiejętność pracy pod presją czasu,
- dokładność, skrupulatność i odpowiedzialność,
- umiejętność pracy w grupie i pod presją czasu,
- mile widziane doświadczenie w pracy na budowie,

Prezentacja firmy

To, co nas otacza powinno mieć swój ład i porządek - niestety nie zawsze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie