Specjalista ds. kosztorysowania w budownictwie

Kontbud Sp. z o.o.

85-833 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

1. Sporządzanie przedmiarów na podstawie dokumentacji projektowej i wizji lokalnych;

2. Sporządzanie kosztorysów ofertowych na podstawie przedmiarów robót wykonanych samodzielnie lub dostarczonych przez Zamawiającego;

3. Opracowanie, wysyłanie zapytań i analiza ofert dostawców/podwykonawców na       zakup materiałów i usług budowlanych;

4. Współpraca z kierownictwami budów;

5. Uczestnictwo w spotkaniach negocjacyjnych.

Wymagania

1. Wykształcenie wyższe (kierunek budownictwo);

2. Znajomość oprogramowania NORMA;

3. Mile widziane doświadczenie w pracy w branży budowlanej;

4. Samodzielność, efektywność, dyspozycyjność, odpowiedzialność.

Prezentacja firmy

Przedmiotem działalności powstałej w 1990 roku firmy KONTBUD Sp. z o. o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące okres próbny następnie umowa na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie