Specjalista ds. kosztorysowania robót budowlanych

LeasingTeam Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 0026039
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

• Posługiwanie się dokumentacją projektową i specyfikacjami technicznymi w celu ustalenia rodzaju i zakresu rzeczowego robót budowlanych,
• Analizowanie opisu określającego rodzaj, zakres i sposób wykonywania robót wynikających z inwentaryzacji i protokołu typowania robót,
• Ustalanie nakładów rzeczowych zużycia czynników produkcji na podstawie analizy indywidualnej, katalogów i doświadczeń własnych,
• Sporządzanie przedmiaru robót budowlanych,
• Sporządzanie różnych rodzajów kosztorysów w zależności od celu i funkcji,
• Wykonywanie obmiaru robót budowlanych,
• Rozliczanie robót,
• Sporządzanie harmonogramów rzeczowo-finansowych.

Oczekiwania:

• Minimum 2 letnie doświadczenie w kosztorysowaniu robót budowlano-instalacyjnych,
• Prawo jazdy kat B,
• Mile widziane uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi - specjalność,
• Bardzo dobra znajomość programu do kosztorysowania NORMA PRO i/lub NORMA STANDARD,
• Znajomość pakietu Microsoft Office (min. Word, Excel),
• Zorientowanie na realizację celów,
• Kreatywność i samodzielność w działaniu,
• Dobra organizacja i planowanie pracy własnej
• Systematyczność,
• Komunikatywność.

Oferta:

• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Możliwość stałego rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji,
• Konkurencyjne wynagrodzenie, premia kwartalna oraz możliwość skorzystania z pakietu benefitów.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.