Specjalista ds. kosztorysowania / infrastruktura kolejowa – srk, telekomunikacja/

Elester-PKP Sp. z o.o.

Łódź, Poznań, Warszawa, łódzkie

Opis stanowiska pracy

• przygotowywanie wycen przetargowych,
• sporządzanie przedmiarów robót,
• kalkulacja kosztów i cen,
• analiza pozyskanych od podwykonawców ofert,
• opracowywanie kosztorysów ofertowych budowlanych,
• analiza dokumentacji projektowej i przetargowej,
• koordynacja prac związanych z przygotowaniem wyceny.

Wymagania

• wykształcenia wyższego budowlanego lub transport , preferowane w specjalności kolejowej, automatyka kolejowa lub telekomunikacja,
• minimum rocznego doświadczenia w pracy przy realizacji kontraktów w obszarze infrastruktury kolejowej po stronie wykonawcy lub podwykonawcy,
• zainteresowania obszarem związanym z wycenami, kosztorysowaniem, budżetowaniem i chęci rozwoju w tym zakresie,
• biegłej znajomości pakietu MS Office (w szczególności MS Excel, MS Word),
• bardzo dobrej znajomości programu AutoCAD oraz Norma lub Zuzia,
• komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,
• prawa jazdy kat. B.

Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy:
• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• wynagrodzenie zależne od umiejętności,
• ubezpieczenie grupowe,
• prywatną opiekę medyczną w tym pakiet medyczny (LUXMED),
• pakiet sportowy (MULTISPORT),

Prezentacja firmy

Spółka Elester-PKP jest producentem innowacyjnych urządzeń elektroniczny... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Elektronika / Telekomunikacja