Specjalista ds. kosztorysowania (branża kolejowa)

Trakcja PRKiI S.A.

Warszawa, mazowieckie

Wizję zmieniamy w rzeczywistość
Trakcja PRKiI S.A. jedna z największych spółek giełdowych, działających w sektorze budownictwa infrastrukturalnego w tym kolejowego, drogowego oraz energetyki w Polsce.

Obecnie w związku z dalszym rozwojem i pozyskiwaniem nowych kontraktów poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Wycena robót branży kolejowej w inwestycjach infrastrukturalnych, w tym głównie kolejowych.
  • Kalkulacja robót dodatkowych na pozyskanych kontraktach.
  • Kalkulacja kosztów bezpośrednich, pozyskiwanie ofert podwykonawców i dostawców.
  • Współpraca z firmami podwykonawczymi, partnerami konsorcjum na etapie przygotowywania ofert.
  • Analiza dokumentacji, zgodności z zapisami SIWZ i specyfikacjami technicznymi.
  • Analiza ofert oraz działań konkurencji.
  • Przestrzeganie wewnętrznych aktów normatywnych obowiązujących w Spółce.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub inżynieryjne, preferowany kierunek: inżynieria lądowa; specjalność koleje, drogi żelazne.
  • Doświadczenie w pracy na budowie przy realizacji inwestycji kolejowych.
  • Znajomość technologii wykonywania robot kolejowych.
  • Umiejętność wykonania przedmiarów i kalkulacji powyższych robót na podstawie projektu i na podstawie opisu PFU (w trybie projektuj i buduj).
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office, w szczególności MS Excel.
  • Umiejętność kalkulacji kosztów w programach typu Norma.
  • Samodzielność, zaangażowanie oraz silna motywacja do pracy.
  • Dobre umiejętności komunikacyjne.
  • Umiejętność pracy w zespole i nastawienie na rozwój.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych.
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w branży.
  • Możliwość zdobycia unikatowych doświadczeń i dalszego rozwoju zawodowego.
  • Współpracę z najlepszymi ekspertami w branży.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.