Zakłady Mechaniczne Kazimieruk Sp. z o.o. Sp.k.

Specjalista ds. Kooperacji

Od: Zakłady Mechaniczne Kazimieruk Sp. z o.o. Sp.k.
Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Zakres obowiązków:

  • Analiza rynku usług zewnętrznych pod kątem współpracy z firmami zewnętrznymi z zakresu obróbki skrawaniem
  • Koordynacja procesu kooperacji.
  • Analizowanie ofert i dokonywanie wyboru kooperantów w branży gwarantujących terminowe wykonanie prac przy uwzględnieniu korzystnych cen, jakości i wymagań technicznych.
  • Prowadzenie uzgodnień technicznych, rozmów handlowych i negocjacji z kontrahentami.
  • Tworzenie raportów

Od kandydata na to stanowisko oczekujemy:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne.
  • Znajomość czytania rysunku technicznego.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość branży mechanicznej oraz procesów obróbki (cieplnej, chemicznej, galwanicznej, powłok PVD)
  • Znajomość gatunków stali
  • Umiejętności obsługi komputera oraz programów MS Office.
  • Prawo jazdy typu B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę.
  • Samodzielną, odpowiedzialną pracę.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i współpracy z doświadczonymi specjalistami.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie