Specjalista ds. Kontrollingu

Grupa Powen-Wafapomp S.A.

Zabrze, śląskie

Od: Grupa Powen-Wafapomp S.A.
Miejsce pracy: Zabrze

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Inne

Zakres obowiązków:

  • Kontrola kosztów, przygotowanie prognoz oraz analiza odchyleń od planowanego budżetu dla kluczowych zamówień
  • Bieżąca kontrola rentowności zamówień na potrzeby rozliczeń oraz dla Zarządu Spółki
  • Tworzenie informacji zwrotnych dla działów odpowiadających za proces wyceny oraz realizacji zamówień
  • Przygotowywanie prognoz oraz analiz odchyleń w różnych obszarach działalności zakładu produkcyjnego
  • Przygotowywanie raportów ad hoc na potrzeby Zarządu Spółki
  • Przygotowywanie prezentacji z opracowanymi wynikami
  • Kontrola poprawności dekretacji oraz rozliczeń kosztów powstających w ramach kontrolowanych zamówień
  • Podejmowanie działań w celu poprawy jakości rozliczeń

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (kontroling, finanse, matematyka lub pokrewne) lub w trakcie studiów magisterskich
  • Znajomość arkusza kalkulacyjnego MS Excel w stopniu min. średniozaawansowanym oraz PowerPoint
  • Minimum roczne doświadczenie w Kontrollingu lub działach pokrewnych
  • Chęć pracy i rozwoju swoich kompetencji w obszarze kontrollingu oraz współpracy z innymi działami (sprzedaż, projekty, produkcja)
  • Systematyczność, dokładność, umiejętność porównywania i wyciągania wniosków
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu podstawowym

  Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz pomoc we wdrożeniu się w obowiązki
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia
  • Możliwość rozwoju w ramach Działu Kontrollingu oraz wsparcie w dalszym rozwoju (studia/kursy)
  • Pakiet socjalny, w tym OK System

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujacy sie po prawej stronie ogloszenia.