FallWork Sp. z o.o.

Specjalista ds. kontrolingu

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Swarzędz k Poznań

OPIS STANOWISKA:
- przygotowywanie raportów kontrolingowych dla Zarządu
- bieżący kontroling przedsiębiorstwa, TKW
- opieka nad rozliczaniem produkcji
- przygotowywanie budżetów rocznych działów
- opieka nad zleceniami kontrolingowymi działu sprzedaży
- prowadzenia analiz wskaźnikowych firmy
- przygotowywanie dokumentów i raportów z projektów dofinansowanych z UE

OFERUJEMY:
- stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
- prace stacjonarną od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00
- możliwość rozwoju zawodowego
- pracę w nowoczesnym zakładzie z długoletnia tradycją na rynku
- opiekę medyczną 24h
- kartę Multisport
- wypłaty socjalne w okresie świątecznym
- atrakcyjne wynagrodzenie podnoszone wraz z rozwojem umiejętności

WYMAGANIA:
- wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym lub finansowo-księgowym
- mile widziana licencja samodzielnego księgowego
- doświadczenie w pracy w zakładach produkcyjnych, mile widziane doświadczenie w branży FMCG
- doświadczenie w pracy dla działu kontrolingu lub finansowo-księgowego
- znajomość SAP lub innego systemu klasy ERP
- wysokie zdolności analityczne
- znajomość języka angielskiego
- samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność pracy pod presją czasu