Specjalista ds. kontrolingu

Michael Page

Oława, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta- międzynarodowej firmy produkcyjnej z okolic Oławy poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. kontrolingu w związku z rozbudową działu kontrolingu i dynamicznym rozwojem organizacji.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest zagraniczna firma produkcyjna z branży automotive. Organizacja jest w fazie dużego wzrostu i budowy nowego zakładu produkcyjnego.

Opis stanowiska

  • sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • przygotowywanie informacji zarządczej na wewnętrzne potrzeby firmy,
  • udział w procesie budżetowania,
  • analiza kosztów produkcji,
  • analiza miesięcznego rachunku zysków i strat,
  • aktywny udział w projektach dotyczących optymalizacji procesów raportowania,
  • udział we wdrażaniu procedur i procesów finansowych,
  • aktywna współpraca z wewnętrznymi Business Partnerami

Profil kandydata

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • minimum 2-letnie doświadczenie w kontrolingu w firmie o profilu produkcyjnym,
  • praktyczna znajomość SAP,
  • znajomość podstaw księgowości,
  • znajomość j. angielskiego - poziom minimum B2,
  • zaawansowana znajomość Excela,
  • umiejętność analitycznego myślenia i współpracy w zespole.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • praca w wymiarze pełnego etatu,
  • wynagrodzenie adekwatne do zgromadzonego doświadczenia,
  • prywatna opieka medyczna,
  • karta Multisport,
  • świadczenia socjalne,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Oława
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page