Specjalista ds. kontrolingu

SPRING PROFESSIONAL

Godzikowice, dolnośląskie

Spring Professional to lider profesjonalnych rekrutacji. Specjalizujemy się w procesach związanych z doborem specjalistów, kierowników oraz kadry menedżerskiej średniego i wyższego szczebla w obszarach Engineering, Finance, Sales & Marketing, Property & Construction, Supply Chain & Logistics, Lifescience, Legal i IT. Jesteśmy częścią grupy Adecco – wiodącego w świecie dostawcy rozwiązań HR, działającego w ponad 60 krajach i zatrudniającego ponad 31 tysięcy pracowników. Obecność Spring w największych miastach świata zapewnia naszym klientom szeroki zasięg krajowy i międzynarodowy. Działamy w 16 krajach, zatrudniamy ponad 723 konsultantów i stale się rozwijamy.

Miejsce pracy: Godzikowice

Jakie będą Twoje główne obowiązki na stanowisku?

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych, analiz i raportów
  • Wsparcie przy wdrażaniu kluczowych procedur polityki Grupy
  • Analiza i kontrola kosztów,
  • Przygotowywanie prognoz, analiz i raportów zarządczych, przerabianie istniejących procesów w celu dodania dodatkowej funkcjonalności i wydajności w ramach zespołu planowania finansowego i analizy (OEE, raporty inwentaryzacyjne, KPI)
  • Interpretowanie co miesięcznego rachunku zysków i strat na podstawie COPA i PCA
  • Współpraca z partnerami finansowymi w celu określenia i uwypuklenia ryzyka i szans w całym procesie prognozowania

Czego nasz Klient oczekuje od Kandydata?

  • Wykształcenia wyższego z zakresu finansów, kontrolingu, ekonomii
  • Minimum 3-5 lat doświadczenia na stanowisku związanym z obszarem kontrolingu w firmie produkcyjnej
  • Dobra znajomość oprogramowania SAP (szczególnie moduły: CO, COPA, PCA)
  • Biegłej znajomości języka angielskiego
  • Wysoko rozwinięte zdolności takie jak komunikatywność, skrupulatność, terminowość

Co nasz Klient oferuje w zamian?

  • Bezpieczeństwo i stabilność zatrudnienia - umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i kompetencji
  • Duże możliwości rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie z branży automotive
  • Rozwój kompetencji zawodowych przez m.in. udział w szkoleniach stacjonarnych i wyjazdowych, językowych
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (wczasy pod gruszą, bony świąteczne, Multisport, dostęp do kafeterii myBenefit)