Specjalista ds. Kontrolingu

Michael Page

Ciechanów, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, rozpoznawalnej spółki handlowej ulokowanej w Przasnyszu, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Kontrolingu. Osoba ta będzie bezpośrednio współpracować z działem księgowym oraz Zarządem pod kątem raportowania oraz pracy na pełnym P&L.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest rozpoznawalna spółka z sektora handlowego.

Opis stanowiska

  • Pomoc w przygotowywaniu budżetu oraz kontrola jego realizacji (analiza odchyleń, raportowanie)
  • Analiza rentowności projektów i inwestycji (współpraca z działem sprzedaży, logistyki)
  • Analiza i kontrola kosztów oraz raportowanie (w tym analiza i wsparcie dotyczące optymalizacji)
  • Sporządzanie kalkulacji oraz analiz ad hoc na potrzeby działu finansowego
  • Wprowadzanie i aktualizowanie wskaźników efektywności
  • Monitorowanie oraz optymalizowanie strategii związanych z założeniami i celami spółki
  • Wsparcie Zarządu pod kątem tworzenia okresowych raportów zarządczych

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe (ekonomia, finanse, rachunkowość)
  • Bardzo zaawansowana znajomość MS Excel oraz pakietu MS Office
  • Dobra znajomość języka angielskiego (B1)
  • Doświadczenie w obszarze kontrolingu oraz rachunkowości zarządczej
  • Gotowość do optymalizacji i wdrażania nowych procesów i rozwiązań
  • Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Możliwości awansu wewnątrz organizacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premie
  • Dodatkowe benefity pozapłacowe
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Ciechanów
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page