Opis stanowiska pracy

Zakłady Azotowe Chorzów Spółka Akcyjna z siedzibą w Chorzowie, poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalisty ds. Kontrolingu
Umowa na Zastępstwo z możliwością umowy na stałe

Opis stanowiska:

  • Raportowanie zewnętrzne na potrzeby Grupy Kapitałowej
  • Raportowanie wewnętrzne - analiza wyników wraz z analizą odchyleń
  • Udział w opracowywaniu oraz nadzorowanie budżetu Spółki
  • Analizy ekonomiczno - finansowe
  • Analiza efektywności nowych zadań inwestycyjnych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (finanse, rachunkowość, ekonomia)
  • Doświadczenie, wiedza i umiejętności z obszaru Controllingu operacyjnego
  • Doświadczenie w rozliczaniu kosztów produkcji
  • Mile widziane doświadczenie w branży chemicznej
  • Zdolności analityczne
  • Umiejętność biegłego posługiwania się arkuszem kalkulacyjnym MS Excel, z wykorzystaniem zaawansowanych funkcji
  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Kreatywność, samodzielność, odpowiedzialność i inicjatywa w działaniu
  • Mile widziana znajomość systemu Macrologic ERP (Xpertis).

Oferujemy:

  • Interesującą pracę na samodzielnym stanowisku
  • Pracę w zgranym zespole
  • Adekwatne do wyników pracy wynagrodzenie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Opiekę medyczną LUX-MED
  • Karty Benefit Multi Sport.

Informacje dodatkowe:

Aplikacje (CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji) można przesyłać drogą elektroniczną poprez przycisk "Aplikuj".

Prezentacja firmy

ZAKŁADY AZOTOWE CHORZÓW S.A<br/>Nawozy, chemia techniczna, dodatk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca Finanse, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Inne