ManpowerGroup Sp. z o.o.

Specjalista ds. kontrolingu

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Zadania:

  • Odpowiedzialność za kontroling w obszarze sprzedaży i produkcji
  • Wdrożenie oraz optymalizacja raportowania
  • Wspieranie jednostek zależnych oraz Kierowników liniowych w kwestiach operacyjnych
  • Wspieranie w procesie zarządzania przy użyciu wskaźników KPI dla ważnych decyzji strategicznych
  • Konfigurowanie oraz monitorowanie kalkulacji kosztów wytworzenia i cen produktów gotowych
  • Aktywny udział w projektach na poziomie korporacyjnym
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe – ekonomiczne
  • Kilkuletnie doświadczenie w samodzielnej pracy w kontrolingu, w firmie produkcyjnej
  • Znajomość zasad rachunkowości
  • Doświadczenie w kontrolingu kosztów, sprzedaży i w sporządzaniu wycen produktów
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel
  • Znajomość systemu ERP
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym
  • Umiejętność przeprowadzania analiz oraz organizacji pracy z wyznaczaniem priorytetów
  • Komunikatywność, systematyczność oraz otwartość na zmiany
Oferta:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
  • Udział w ciekawych, globalnych projektach dających możliwość  rozwoju zawodowego
  • Benefity pozapłacowe (tj. opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie wypoczynku, bony na święta)
  • Premia kwartalna
  • Szkolenie oraz wsparcie w okresie wdrożenia

Nr ref. 080/2914/ACZ
Oferta dotyczy pracy stałej.
Miejsce pracy: Bydgoszcz.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy