Specjalista ds. Kontrolingu Produkcyjnego

Michael Page

Poznań, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta poszukujemy doświadczonych specjalistów w obszarze kontrolingu produkcyjnego - zapraszamy do aplikowania osoby chcące usprawniać procesy kontrolingowe i chętne do wprowadzania własnych rozwiązań

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest lider z branży FMCG z kapitałem zagranicznym

Opis stanowiska

  • Analiza kosztów procesów produkcyjnych
  • Przygotowywanie miesięcznych oraz ofertowych kalkulacji produktów

  • Kalkulacja wydajności maszyn oraz pracowników

  • Bieżące raportowanie wyników zakładu, wyjaśnianie odchyleń, rekomendacje zmian

  • Monitoring współpracy z podwykonawcami - rozliczanie oraz kalkulacje kosztów wytworzenia

  • Nadzór, analiza oraz kalkulacje kosztów logistycznych zarówno wewnętrznych zakładu jak i zewnętrznych,

  • Analiza przepływów gospodarki magazynowej - rotacja, zniszczenia, poziomy zapasów - zapotrzebowanie i pokrycie

  • Kontrola cen nabycia surowców oraz odchyleń od budżetu

  • Współudział w obliczaniu rentowności projektów inwestycyjnych

  • Współtworzenie oraz aktualizacja budżetu zakładu

  • Bliska współpraca z działem produkcji oraz wsparcie merytoryczne dla pozostałych działów

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku kontrolera w zakładzie produkcyjnym (najlepiej z branży FMCG)

  • Praktyczna znajomość systemu SAP, szczególnie w zakresie kalkulacji produktu oraz modułu MM

  • Biegła znajomość MS Excel oraz MS Access

  • Solidna wiedza z obszaru rachunkowości finansowej i zarządczej

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Sumienność, dokładność, terminowość oraz bardzo dobra organizacja pracy

  • Wysokie zdolności analityczne i komunikacyjne

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę podpisywanej bezpośrednio z naszym Klientem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Praca z ludźmi otwartymi na nowe rozwiązania
  • Samodzielne projekty i możliwość wprowadzania własnych pomysłów
  • Uczestnictwo w różnych projektach usprawniających procesy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page