Specjalista ds. kontrolingu i budżetowania - Wrocław

ZoltOs.pl Aleksandra Żółtowska-Ostroszczyk

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres czynności:

  • rozliczanie kosztów projektów IT realizowanych przez Spółkę,
  • przygotowywanie sprawozdań zarządczych oraz analiz finansowo-controllingowych,
  • obsługa raportowania statusowego i finansowego projektów i zadań,
  • weryfikacji poprawności dokumentacji projektowej,
  • kontrola budżetu projektowego,
  • pozostałe prace administracyjno-biurowe związane z obsługiwanym obszarem.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe w zakresie zarządzania projektami lub ekonomiczne, finansowe lub controllingowe,
  • mile widziana wiedza z zakresu PMO ( zagadnienia controllingowe i finansowe, związane z rachunkiem kosztów i rachunkowością zarządczą),
  • doświadczenie w administracyjnym wsparciu projektów i zespołów projektowych,
  • mile widziana dobra obsługa witryn projektowych, umiejętność posługiwania się programem MS Project oraz bardzo dobra Pakietu Office - zwłaszcza Word, Excel oraz PowerPoint,
  • dobra znajomość BI oraz umiejętność tworzenia raportów,
  • mile widziana praktyczna znajomość systemu SAP R/3,
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów,
  • umiejętność pracy w dynamicznie zmieniających się warunkach oraz pod presją czasu,
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne.

Oferujemy:

  • ciekawą, pełną nowych wyzwań pracę w dużej korporacyjnej firmie,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz dostęp bieżący do platformy e-learningowej,
  • wynagrodzenie zasadnicze adekwatne do posiadanych umiejętności, premia kwartalna, inne świadczenia,
  • możliwość podwyższenia kwalifikacji zawodowych oraz poszerzenie lub zdobycie doświadczenia w zakresie rozliczania projektów informatycznych,
  • możliwość pracy w czasie nominalnym lub równoważnym,

Wszystkim kandydatom zapewniamy pełną dyskrecję.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV) w języku polskim.

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli ZGODNIE z poniższą treścią:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez agencję, w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko wymienione w ogłoszeniu, zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/we (Dz.Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r.). Oświadczam, że zostałam/zostałem powiadomiona/powiadomiony o tym, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, jak również o tym, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest równoznaczne z z rezygnacją z dalszego udziału w tym procesie rekrutacyjnym."

Prezentacja firmy

Firma "ZoltOs.pl” Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy działa ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse