Specjalista ds kontroli jakości

ABM S.A.

Kraków, 30-719, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Kontroler jakości odpowiada za:
- kontrolę jakości produkcji mebli we własnych zakładach pracodawcy,
- kontrolę jakości produkcji mebli w zakładach podwykonawców,
- kontrolę zgodności produktu z dokumentacją projektową,
- kontrolę jakości usług świadczonych przez pracodawcę,
- udział w procedurach reklamacyjnych,

Zakres obowiązków:
- przeprowadzanie kontroli jakości w zakresie wskazanym powyżej,
- udział w pracach nad wdrożeniem nowych produktów,
- udział w audytach i procedurach reklamacyjnych,
- sporządzanie raportów i wniosków z przeprowadzonych kontroli,

Oferujemy:
- pracę w nowoczesnej firmie, zaawansowanej technologicznie,
- gwarantujemy współpracę i wsparcie doświadczonego zespołu
- pracę pełną wyzwań oraz zróżnicowany zakres obowiązków w połączeniu z wyjazdami,
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontrakcie,
- możliwość rozwoju,

Wymagania

- wykształcenie wyższe, preferowane kierunki; towaroznawstwo, zarządzanie jakością, technologia produkcji mebli,
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży meblowej - obróbka płyty i metalu, (produkcja mebli, kontrola jakości, technolog - branża meblowa)
- dokładność,
- skrupulatność,
- odpowiedzialność,

Prezentacja firmy

ABM S.A. <br/>Jesteśmy polską firmą z ponad 30-letnią tradycją w branży ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji, Praca Inne