Specjalista ds. kontroli jakości

Globale Ressource Humaine Sp. z o.o.

Francja, zagranica

Opis stanowiska pracy

GRH Recrutement (nr licencji 27250)

Obecnie dla Naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Marignane, Francja

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ

Profil:

·         Doświadczenie na stanowisku kontroler jakości min. 3 lata

·         Znajomość języka francuskiego w stopniu zaawansowanym w mowie i piśmie

·         Mile widziane posiadanie prawa jazdy

Zakres obowiązków:

·         Sprawdzanie i kontrola części i zespołów obrabianych mechanicznie śmigłowca

·         Pisanie raportów o niezgodnościach, propozycje i wdrażanie działań korygujących.

·         Codziennie monitorowanie jakości

Oferujemy:

·         Kontrakt francuski na okres 6 miesięcy – OD ZARAZ

·         Zapewnione zakwaterowanie przez klienta

·         Stawka podstawowa od 13€ brutto/ godz + nadgodziny

·         Dieta żywieniowa 20 € netto za każdy dzień pracy

·         Premia zmianowa 13,50€ brutto/ dzień (jeśli dotyczy)

·         Samochód służbowy + karta paliwowa

·         Narzędzia oraz odzież roboczą

·         Możliwość pobierania zaliczek co tygodniowo jeśli masz taką potrzebę

·         Zwrot kosztów za podróż

Zainteresowane osoby prosimy o składanie aplikacji za pomocą formularza kontaktowego:

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy Globale Ressource Humaine (nr licencji 8984).... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/04/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości