Specjalista ds. kontroli jakości

Sanpro Synergy Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Opis stanowiska pracy

Sanpro Synergy to zespół ludzi zajmujących się outsourcingiem usług HR w obszarze przemysłu, logistyki i BPO proponując naszym kandydatom pracę a klientom kompleksową obsługę w obszarze obejmującym HR Management

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. kontroli jakości
Miejsce zatrudnienia: DĄBROWA GÓRNICZA (woj. śląskie)

Kandydatom chcielibyśmy zaproponować:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
- premie uznaniowe
- ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach

Zakres obowiązków będzie związany z:
- realizacją projektów jakościowo - wydajnościowych
- prowadzeniem rejestrów systemowych
- przeprowadzaniem audytów wewnętrznych
- prowadzeniem szkoleń wstępnych oraz okresowych
- wsparciem pracowników produkcji w zakresie zagadnień jakościowych
- kontrolą jakości oraz oceną zgodności surowców, półproduktów i wyrobów gotowych
- opracowywanie raportów zmianowych
- przygotowaniem prób do badań mikrobiologicznych i chemicznych
- monitorowaniem etapów produkcji
- monitorowaniem oraz zamawianie materiałów pomocniczych
- rozpatrywaniem reklamacji

Miło nam będzie spotkać się z kandydatem, który:

- posiada doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG
- posiada znajomość systemów i standardów (HACCP, BRC, IFS)
- posiada wykształcenie wyższe w kierunku technologii żywności, kontroli jakości, biologii i/lub pokrewne
- posiada zdolności analityczne i jest dokładny
- biegle porusza się w środowisku Windows oraz MS Office

Prezentacja firmy

Firma Sanpro Synergy Sp. z o.o. poszukuje dla jednego z Klientów – Arcel... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/10/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Kontrola jakości