Specjalista ds. kontroli jakości produkcji

Staoil Sp. z o. o.

Kosów Lacki, mazowieckie

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją oleju rzepakowego surowego oraz poekstrakcyjnej śruty rzepakowej. Nasz olej trafia do największych odbiorów w kraju i zagranicą jako komponent do produkcji biopaliw. Śruta rzepakowa jako wysokowartościowy materiał paszowy jest ceniona wśród krajowych odbiorców.

Staoil Sp. z o.o. została zarejestrowana w 2010 r. Działa ona na terenie województwa mazowieckiego, w Kosowie Lackim. Zakład Przetwórstwa Nasion Oleistych jest jednym z najbardziej nowoczesnych zakładów produkcji oleju rzepakowego w kraju. Oddany do eksploatacji wiosną 2015 roku składa się z : magazynów ziarna rzepaku, działu tłoczni, działu ekstrakcji oraz magazynów na wyroby gotowe (olej i śrutę).

Aktualnie do naszego Zespołu poszukujemy:

Miejsce pracy: Kosów Lacki

Specjalista ds. kontroli jakości zajmuje się kontrolą wszystkich lub wybranych faz procesu produkcyjnego i zapobieganiem wytwarzania towarów złej jakości. Osoba na tym stanowisku pilnuje, by spełnione były zarówno wewnętrzne standardy jak i zewnętrzne normy.

Obowiązki:

  • Kontrola procesów produkcyjnych w celu zapewnienia wysokiej jakości wyrobów.
  • Kontrola jakościowa i ilościowa dostaw zgodnie z pomiarami oraz specyfikacjami.
  • Analiza i weryfikacja procesu produkcyjnego w przypadku wystąpienia błędu.
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z pracą laboratoryjną zgodnie z obowiązującymi procedurami i protokołami.
  • Pobieranie prób do badania.
  • Przygotowanie wysyłki próbek i materiałów.
  • Wspieranie grupy poprzez wykonywanie rutynowych testów i prac analitycznych oraz w aktywnościach związanych z rozwojem procesu.
  • Przeprowadzanie konserwacji, kalibracji i kwalifikacji sprzętu zgodnie z obowiązującymi instrukcjami i procedurami.
  • Utrzymywanie zapasów laboratoryjnych, stanów magazynowych, oraz składanie zamówień i weryfikacja faktur.
  • Utrzymanie porządku oraz szklanych naczyń w laboratorium, kontrola odpadów.
  • Kontrola higieny na terenie zakładu produkcyjnego.
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji i raportowanie do Kierownika Działu Kontroli Jakości oraz Kierowników Działu Produkcji.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub licencjackie z biologii, chemii, biotechnologii, analityki, kierunkowe (nauki o żywieniu) lub pokrewnych.
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze kontroli jakości, w firmie o profilu produkcyjnym.
  • Praktyczna znajomość obsługi narzędzi pomiarowych.
  • Podstawowe umiejętności obsługi komputera z pakietem MS Office.
  • Podstawowa znajomość zasad HACCP, GHP i GMP i procesów produkcyjnych będzie dodatkowym atutem.
  • Samodyscyplina, umiejętności organizacyjne i umiejętność współpracy w zespole.
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym w ruchu ciągłym.
  • Samodzielność, zaangażowanie, skrupulatność, systematyczność.
  • Badania do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowość do ich wykonania).

OFERUJEMY:

  • Narzędzia niezbędne do pracy.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Miłą atmosferę.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
STAOIL Sp. z o. o.

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją oleju rzepakowego surowego oraz poekstrakcyjnej śruty rzepakowej. Nasz olej trafia do największych odbiorów w kraju i zagranicą jako komponent do produkcji biopaliw. Śrutarzepakowa jako wysokowartościowy materiał paszowy jest ceniona wśród krajowych odbiorców.

Staoil Sp. z o.o. została zarejestrowana w 2010 r. Działa ona na terenie województwa mazowieckiego, w Kosowie Lackim. Zakład Przetwórstwa Nasion Oleistych jest jednym z najbardziej nowoczesnych zakładów produkcji oleju rzepakowego w kraju. Oddany do eksploatacji wiosną 2015 roku składasię z: magazynów ziarna rzepaku, działu tłoczni, działu ekstrakcji oraz magazynów na wyroby gotowe (olej i śrutę).

Zastosowanie zaawansowanych technologii tłoczenia i ekstrakcji pozwala firmie otrzymywać olej najwyższej jakości, spełniający oczekiwania odbiorców. Staoil Sp. z o.o. jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Producentów Oleju, które skupia przedstawicieli wiodących firm przemysłu tłuszczowegow kraju.

Zapraszamy do odwiedzin naszej strony internetowej: https://staoil.pl/