Specjalista ds. Kontroli Jakości - mikrobiologiczne badanie żywności

Jurajska Sp. z o.o.

Koziegłowy, powiat myszkowski, śląskie

Jurajska Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się polska firma istniejąca na rynku od prawie 60 lat. Obecnie zatrudniamy ponad 200 osób pełnych pasji, ale również niezbędnego profesjonalizmu, który nieustannie rozwijamy. Dynamiczny rozwój firmy zapewnia jej miejsce wśród liderów na polskim rynku w segmencie wód butelkowanych i napojów. Oferowane przez nas produkty są najwyższej jakości dzięki czemu cieszą się dużym zaufaniem konsumentów.
www.jurajska.pl

Dołącz do naszego zespołu!

Aktualnie poszukujemy kandydatek i kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Koziegłowy, powiat myszkowski

Zadania:

  • pobór prób i przeprowadzanie badań mikrobiologicznych, fizykochemicznych i organoleptycznych wody i wyrobu gotowego,
  • kalibracja, sprawdzanie i obsługa urządzeń pomiarowych,
  • nadzór nad prawidłowością przebiegu procesu produkcyjnego,
  • kontrola stanu sanitarno-higienicznego zakładu,
  • kontrola przebiegu i skuteczności procesów mycia i dezynfekcji.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: chemia, technologia żywności, mikrobiologia, biotechnologia),
  • poszerzona wiedza z zakresu mikrobiologii i badań mikrobiologicznych żywności,
  • wysokie umiejętności analityczne,
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • ciekawe zadania w ambitnym zespole,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia,
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach,
  • bogaty pakiet socjalny.

Administratorem danych jest Jurajska Sp. z o.o. z siedzibą w Postępie przy ul. Myszkowskiej 40, 42-350 Koziegłowy. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez Jurajska Sp. z o.o. zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str.1)" .

Administratorem danych jest Jurajska Sp. z o.o. z siedzibą w Postępie
przy ul. Myszkowskiej 40, 42-350 Koziegłowy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.