Specjalista ds. Kontaktu z Klientem

IBS Poland

Gliwice, śląskie

IBS Poland

Od: IBS Poland
Miejsce pracy: Gliwice

Zakres obowiązków:

  • Telefoniczna obsługa klienta
  • Rozpoznawanie i analiza potrzeb klientów
  • Proponowanie rozwiązań technicznych w oparciu o rozwiązania Dassault Systemes oraz IBS Poland
  • Aktywne działanie handlowe w branży motoryzacyjnej, maszynowej, lotniczej

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku nie wymagane ale mile widziane
  • Umiejętność obsługi programów MS Office
  • Komunikatywność, samodzielność, kreatywność
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Nastawienie na realizację celów

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji i osiąganych wyników
  • Praca w godzinach 8-16
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • Cykl szkoleń oraz pakiet socjalny
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę dla uznanej marki na rynku światowym Dassault Systemes (CATIA, ENOVIA, DELMIA itd.)
  • Pracę w zespole, który wierzy w sukces swojej firmy i tworzy go każdego dnia