Specjalista ds. Kontaktu z Klientem

T Komp

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby, która chce się rozwijać, lubi kontakt z ludźmi, ma „żyłkę” handlowca, a do pracy podchodzi z pasją i zaangażowaniem. Oferujemy miejsce pracy pozwalające na długofalowy rozwój, zwiększanie swoich kompetencji zawodowych w grupie ludzi, mogących liczyć na siebie wzajemnie.

Opis stanowiska pracy:

Będziesz specjalizował się w produkcie lub grupie produktów, które sam wybierzesz z naszego portfolio.
W oparciu o ich znajomość będziesz szukał wraz z Klientem korzyści płynących z wdrożenia naszych rozwiązań.
No i najważniejsze - będziesz sprzedawał :)

Oferujemy:

- Odpowiedzialną i ciekawą pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, obsługującej klientów, których marki są znane w Polsce i na Świecie,
- Możliwość rozwoju zawodowego,
- Stabilne wynagrodzenie oraz dodatkową premię wypłacaną od każdego sprzedanego produktu,
- Elastyczny czas pracy,
- Przestrzeń w której możesz swobodnie pracować,
- Mentoring dla młodych pracowników,
- Niezbędne narzędzia pracy,
- Otwartość na nowe pomysły pracowników

Wymagania

- mile widziane doświadczenie w sektorze B2B w zakresie sprzedaży
- zdolności analityczne
- umiejętność słuchania i diagnozowania potrzeb klienta
- gotowość do odbywania podróży służbowych
- czynne prawo jazdy kat. B
- mile widziana znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

TKomp działa w obszarze oprogramowania wspomagającego funkcjonowanie fir... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
6 miesięcy
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
4 500PLN - 8 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Dodatkowa premia za sprzedaż (w zależności od portfela sprzedaży ok 1000-15000)
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta