Specjalista ds kontaktów z klientami

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Energiczna, otwarta, sympatyczna osoba poszukiwana, by wesprzeć pozyskiwanie klientów w szeregach działu usług tworzenia oprogramowania!

Dołącz do nas i rozwijaj się razem z nami korzystając z naszego know how w branży IT!

Nazwa stanowiska: Specjalista ds. kontaktów z klientami

Zadania:

- tworzenie bazy potencjalnych klientów,
- umawianie spotkań,
- budowanie długofalowych relacji z klientami,
- aktywne poszukiwanie klientów,
- przygotowywanie ofert handlowych
- prezentacja produktów,
- raportowanie wykonanych zadań,
- poszukiwanie nowych możliwości rozwoju.

Kandydatom oferujemy:

- atrakcyjny i uczciwy system wynagrodzenia (podstawa + prowizja uzależniona od realizacji planów),
- dowolną formę zatrudnienia,
- świetną atmosferę pracy, brak dress code’u,
- uczestniczenie w ciekawych projektach związanych z profesjonalnym przetwarzaniem wideo m.in. przez stacje telewizyjne,
- przyjazną atmosferę pracy z zgranym kameralnym zespole,
- dofinansowanie do karty Mulisport lub opieki medycznej,
- parking, rowerownię,
- imprezy integracyjne.

Oczekiwania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku (ok. 1 roku)
- umiejętność prowadzenia rozmów handlowych (w tym telefonicznych),
- kreatywność, zapał, entuzjazm
- umiejętność analizy potrzeb klientów,
- umiejętność docierania do odpowiednich i decyzyjnych osób oraz budowania relacji biznesowych,
- proaktywna postawa i przedsiębiorcze nastawienie do realizacji powierzonych zadań,
- znajomość języka angielskiego (min B2),
- prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

- doświadczenie w branży IT

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media