Specjalista ds. kontaktów z klientami

Detlon Software

Kraków / Zielonki, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Sprzedaż oprogramowania komputerowego - systemy dla transportu

Zakres obowiązków :

- aktywne pozyskiwanie i utrzymywanie relacji z klientami biznesowymi

- udzielanie informacji o produktach i ofercie,

- stały kontakt telefoniczny i mailowy

- dbanie o pozytywny wizerunek firmy

- wspieranie działań sprzedażowych

- realizacja miesięcznych planów sprzedaży

Oferujemy:

- pracę w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o dzieło

- niezbędne narzędzia pracy

- możliwość rozszerzenia współpracy o inne działania marketingowe

- komfortowe warunki pracy

- przyjazną atmosferę pracy w małym zespole

Praca w niepełnym wymiarze czasu pracy (16-20 godzin tygodniowo między 8:30 a 16:30).

Istnieje możliwość dopasowania godzin pracy do zajęć na uczelni.

Praca na miejscu w firmie na granicy Krakowa i Zielonkek.

Wymagania

- łatwość nawiązywania kontaktów telefonicznych

- biegła obsługa komputera i internetu

- wysoko rozwinięte  zdolności komunikacyjne i interpersonalne

- umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,

Mile widziane

- znajomość zagadnień z branży IT

- znajomość podstaw księgowości, prawa i transportu

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się produkcją i sprzedażą specjalistycznego oprogramowania... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż