Specjalista ds. kontaktów handlowych - rynki zagraniczne

Acuarius Consulting Ziemowit Ekiert

02-304 WARSZAWA, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

- nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów handlowych,
- aktywny udział w kampaniach handlowych,
- budowanie pozytywnego wizerunku firmy,
- organizowanie spotkań handlowych dla wyspecjalizowanych jednostek w firmie,
- praca stacjonarna ( w biurze ). lub zdalna

Wymagania

- bardzo dobra znajomość pozwalająca na swobodną komunikację, minimum jednego języka obcego,
- doświadczenie handlowe oraz znajomość technik handlowych na rynkch zagranicznych,
- łatwość nawiązywania kontaktów i prowadzenia rozmów telefonicznych,
- dobra organizacja pracy i sumienność w wykonywaniu obowiązków,
- dobra znajomość Microsoft Office.

Oferujemy:
- umowa zlecenie,
- miłą i przyjazną atmosferę w zgranym zespole,
- zdobycie doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku,
- niezbędne narzędzia.

Prezentacja firmy

Acuarius Consulting specjalizuje się w doradztwie i pośrednictwie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta