Specjalista ds. Konsolidacji

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Specjalista ds. KonsolidacjiMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Współpraca przy weryfikacji danych finansowych
  • Wprowadzanie zweryfikowanych sprawozdań finansowych spółek do aplikacji konsolidacyjnej
  • Przygotowywanie i księgowanie korekt konsolidacyjnych
  • Współpraca przy sporządzaniu sprawozdań finansowych

Wymagania:

  • Wykształcenia wyższego ekonomicznego (preferowane z zakresu rachunkowości);
  • Bardzo dobrej znajomości Ustawy o rachunkowości.
  • Znajomość Międzynarodowych Standardów Rachunkowości oraz Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej  (MSR i MSSF);
  • Doświadczenia przy sporządzaniu sprawozdań finansowych;
  • Znajomości zasad sporządzania skonsolidowanych sprawozdań finansowych;
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego;
  • Biegłej znajomości obsługi komputera (MS Office: Word, Excel);
  • Samodzielności w rozwiązywaniu problemów;
  • Komunikatywności, zaangażowania, odpowiedzialności;
  • Otwartości na nowe zagadnienia i entuzjazmu.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.