Specjalista ds. Konsolidacji Sprawozdań Finansowych

Devire

Kraków, małopolskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Kraków

Dla naszego Klienta stabilnej grupy kapitałowej  poszukujemy eksperta z zakresu konsolidacji sprawozdań finansowych.

Zakres zadań :

  • Przygotowywanie skonsolidowanych sprawozdań finansowych Grupy Kapitałowej wg MSSF
  • Przygotowywanie raportów okresowych spółek z Grupy Kapitałowej
  • Udział w badaniu jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych(zgodnie z zasadami Ustawy o Rachunkowości oraz MSSF);
  • Sprawozdawczość finansowa na potrzeby Holdingu
  • Udział w przygotowaniu jednostkowych i skonsolidowanych zestawień finansowych dla Grupy Kapitałowej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z obszaru finansów i/lub rachunkowości
  • Znajomość Międzynarodowych Standardów Rachunkowości
  • Umiejętności analitycznego myślenia, porównywania danych liczbowych i wyciągania wniosków
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Komunikatywność i nastawienie na współpracę
  • Dobra znajomość j. angielskiego

 Oferta:

  • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracy
  • Pracę w przyjaznym środowisku umożliwiającym ciągły rozwój zawodowy
  • Rynkowe wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • Bezpieczny proces adaptacji i odpowiednie wdrożenie.
Devire Devire Devire Devire