Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 18/07/2018.

Specjalista ds. Konfiguracji Sieci Transmisyjnej

Warszawa, mazowieckie

Dekra Praca Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Podnoszenie jakości dostarczanych usług poprzez optymalizację, zapewnienie wsparcia technicznego, analizę i diagnozę sieci transmisyjnej
  • Usuwanie awarii sieci transmisyjnej opartej o urządzenia IP (router, switch, radiolinia L2/L3)
  • Dokonywanie zmian konfiguracyjnych w obrębie sieci transmisyjnej zgodnie ze zleceniami
  • Integrowanie nowego sprzętu i wdrażanie rozszerzeń istniejących elementów sieci IP
  • Wsparcie klientów i dostawców w rozwiązywaniu zaawansowanych problemów technicznych
  • Współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi firmy w zakresie rozwoju i optymalizacji sieci transmisyjnej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu: telekomunikacja / radiokomunikacja / elektronika i pokrewne
  • Mile widziani absolwenci lub studenci V roku w/w kierunków studiów
  • Znajomość aspektów sieci transmisyjnej IP
  • Znajomość aspektów sieci GSM/UMTS/LTE
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, sumienność
  • Umiejętność rozwiązywania problemów - samodzielność
  • Dyspozycyjność 24/7 – gotowość do pełnienia dyżurów

Oferujemy:

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie zapewniającej profesjonalne usługi związane z sieciami radiowymi
  • interesującą pracę na ciekawym, dającym możliwość rozwoju osobistego stanowisku
  • współpracę na czas realizacji projektu (do końca 2018 roku)
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania

Wymagania:

DEKRA Praca Sp. z o.o. jest częścią niemieckiej firmy DEKRA AG, która obecnie działa w ponad... 20 krajach, zatrudniając łącznie ponad 17.000 pracowników.
DEKRA Praca Sp. z o.o należy do Dekra Arbeit GmbH z siedzibą w Stuttgarcie – jednego z liderów na międzynarodowym rynku HR posiadając 112 oddziałów działających na terenie Europy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja