Specjalista ds. konfiguracji sieci transmisyjnej

THESAR Systemy Informatyczne Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie pracowała w środowisku sieci transmisyjnej naszego klienta - dużej firmy z branży telekomunikacyjnej.

Realizowane zadania:

  • podnoszenie jakości dostarczanych usług poprzez optymalizację, zapewnianie wsparcia technicznego, analizę i diagnozę sieci transmisyjnej
  • usuwanie awarii w sieci transmisyjnej opartej o urządzenia IP (router, switch, radiolinia L2/L3),
  • dokonywanie zmian konfiguracyjnych w sieci transmisyjnej zgodnie ze zleceniami pracy,
  • integrowanie nowego sprzętu i wdrażanie rozszerzeń istniejących elementów sieci IP
  • wsparcie klientów i / lub dostawców w rozwiązywaniu zaawansowanych problemów technicznych
  • współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi firmy w zakresie rozwoju i optymalizacji sieci transmisyjnej

Wymagania:

  • Absolwent (-ka) lub Student (-ka) V roku studiów (kierunek: telekomunikacja, radiokomunikacja, elektronika i pokrewne)
  • znajomość aspektów sieci transmisyjnej IP
  • znajomość aspektów sieci GSM/UMTS/LTE
  • umiejętność rozwiązywania problemów - samodzielność
  • umiejętność pracy zespołowej
  • orientacja na klienta, systematyczność, komunikatywność
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność 24/7 - gotowość do pełnienia dyżurów

Prezentacja firmy

Firma informatyczna z tradycjami sięgającymi 1989 roku. Prowadzimy sprze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Praca dla studenta, Praca BPO / outsourcing, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis