Opis stanowiska pracy

  • Realizacja działań komunikacyjnych skierowanych do grupy architektów, inwestorów, dealerów i głównych wykonawców.
  • Badanie i analiza potrzeb klientów inwestycyjnych na różnych etapach ścieżki zakupowej.
  • Prowadzenie kampanii marketingowych we wszystkich kanałach komunikacji, w tym w social media.
  • Współpraca z agencjami zewnętrznymi SEO i content marketing.
  • Pozyskiwanie leadów sprzedażowych i zarządzanie nimi.
  • Organizacja eventów dla klientów inwestycyjnych.
  • Monitoring i ocena efektywności prowadzonych działań.
  • Dbałość o spójność w zakresie identyfikacji wizualnej firmy.

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: marketing, architektura.
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze marketingu.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym (B1).
  • Znajomość zasad content marketingu i wiedza z obszaru SEO.
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz gotowość do intensywnej nauki.
  • Komunikatywność i orientacja na klienta.
  • Prawo jazdy kategorii B.

OFERUJEMY

  • Atrakcyjną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z możliwością realnego wpływu na kształt komunikacji.
  • Możliwość współpracy z uznanymi agencjami marketingowymi przy realizacji wybranych projektów.
  • Możliwość aktywnego uczestniczenia w konferencjach i ważnych wydarzeniach branżowych.
  • Wsparcie w procesie adaptacji zawodowej poprzez program „Dobry Start”.
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego.
  • Bogaty pakiet socjalny dla pracowników i ich rodzin.

Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz z poniższym oświadczeniem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz.883)"

Prezentacja firmy

O NAS:<br/><br/>- Ponad 28 lat doświadczenia w tworzeniu produktów cera... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Analityka, Praca Architektura, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Inne