Specjalista ds. Komunikacji Wizualnej (1/2 etatu)

IKEA Retail Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

W IKEA szukamy ludzi, nie CV. Wierzymy, że podzielamy wartości, którymi kierujesz się na co dzień. To, że patrzysz na świat inaczej niż większość osób jest ważniejsze od Twojego dotychczasowego doświadczenia.

O Tobie:

• masz wykształcenie w dziedzinie projektowania komunikacji wizualnej (preferowane wyższe),

• bardzo dobrze znasz programy graficzne: Adobe, ilustrator, Photoshop, InDesign,

• jesteś gotowy własnoręcznie realizować i wdrażać swoje projekty,

• uwielbiasz prace manualne (cięcie, montowanie, przykręcanie, klejenie etc.),

• potrafisz obsługiwać ploter drukujący,

• lubisz i potrafisz pracować w zespole,

• potrafisz pracować efektywnie w szybko zmieniającym się środowisku,

• potrafisz zamienić wiedzę o kliencie w twórcze i inspirujące rozwiązania z zakresu komunikacji,

• jesteś kreatywny i masz głowę bogatą w pomysły i rozwiązania,

• swobodnie posługujesz się językiem angielskim.

Główne zadania:

• projektowanie komunikacji graficznej na sklep IKEA oraz przygotowanie projektów do druku i ich korekta,

• obsługa maszyn drukujących wielkoformatowych,

• montaż druków wielkoformatowych jak i mniejszych,

• poszukiwanie efektywnych i pełnych rozwiązań komunikacyjnych,

• odpowiedzialność za skuteczną i atrakcyjną komunikację graficzną na zewnątrz i wewnątrz sklepu oraz jej zgodność z konceptem IKEA,

• tworzenie i wprowadzanie rozwiązań graficznych zgodnych z priorytetami biznesowymi,

• zapewnienie, aby komunikacja wizualna w sklepie IKEA była jasna, spójna, zrozumiała, czytelna i prawidłowo umieszczona,

• informowanie klientów o akcjach marketingowych i prezentowanie asortymentu IKEA poprzez komunikację graficzną.

Chcemy:

• abyś został z nami na dłużej - zapewniamy umowę o pracę,

• abyś rozwijał się #potwojemu – stworzymy ścieżkę rozwoju, która będzie odpowiadała na Twoje potrzeby,

• zadbać o poczucie bezpieczeństwa Twoje i Twojej rodziny - oferujemy opiekę medyczną i plan emerytalny oraz ubezpieczenie NNW,

• doceniać Twoje osiągnięcia,

• dać Ci możliwość wyboru dodatkowych benefitów - o szczegółach przeczytaj na Twoja Strona Pracy.

W związku z tym, że to stanowisko wymaga określonych kompetencji, prosimy załącz do Twojej aplikacji dowolny plik, w którym przedstawisz nam swoje doświadczenie.

Spodziewamy się, że rynek artykułów wyposażenia wnętrz w Polsce potroi się do 2035 roku, z IKEA jako liderem branży. Grupa IKEA jest światowym liderem w urządzaniu domu. Jesteśmy firmą, która kieruje się wartościami, a domowe życie jest naszą prawdziwą pasją. Naszą wizją jest tworzenie lepszych warunków codziennego życia dla wielu ludzi.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.