Specjalista ds. Komunikacji Wewnętrzej

Kraków, małopolskie

Workforce Logiq

Opis stanowiska pracy

Workforce Logiq dla swojego międzynarodowego Klienta z branży energetycznej w Krakowie, poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko:

                                  Specjalista ds. Komunikacji Wewnętrznej

Obowiązki:

• Rozwijanie strategii efektywnej komunikacji wewnętrznej;

• Zarządzanie komunikacją wewnętrzną (notatki, ogłoszenia, newslettery, intranet);

• Redagowanie treści umieszczanych na stronie internetowej firmy;

• Pisanie ogłoszeń, komunikatów i artykułów;

• Rozwijanie i zarządzanie wewnętrznymi portalami;

• Wsparcie w komunikowaniu strategii i wiadomości od kierownictwa.

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną formę współpracy np. B2B;

• Inspirującą pracę w międzynarodowym środowisku w firmie zorientowanej na pracownika;

• Przyjazne środowisko pracy;

• Możliwość rozwoju ścieżki kariery i dostęp do ciekawych szkoleń;

• Dodatkowe benefity (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do zajęć sportowych, ubezpieczenie na życie, budżet szkoleniowy).

Wymagania

Wymagania:

• Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze komunikacji;

• Mile widziana umiejętność tworzenia stron internetowych oraz ich treści;

• Doświadczenie w copywritngu oraz edytowaniu tekstów jako atut

• Znajomość Sharepoint, Yammer i innych środków komunikacji cyfrowej;

• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;

• Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz prezentacji;

• Samodzielność, proaktywność, otwartość na nowe rozwiązania;

• Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność planowania zadań;

• Doświadczenie w pracy w obszarze IT będzie zaletą;

Doskonała znajomość języka angielskiego.

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of workforce management... solutions that help organizations achieve greater management and financial control of their workforce and talent supply chains. Workforce Logiq's award-winning solutions, including its vendor-neutral Managed Services Program, enable procurement and human resources to improve visibility into contingent labor spend and talent pools, effectively manage and optimize contingent workforce program performance, and mitigate risks. Headquartered in Orlando, Workforce Logiq has global operations in the Americas, Europe, and Asia.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Administracja / Sekretariat , Praca Administracja biurowa , Praca HR / Kadry / Rekrutacja