Marken Systemy Antywirusowe

Od 1999 r. tj. od czasu powstania, nasza Firma aktywnie działa w branży IT na terenie całego kraju. Tworzymy innowacyjną i ciągle rozwijającą się Firmę. Zajmujemy się dystrybucją oraz wdrażaniem produktów, związanych z najnowszymi technologiami w zakresie bezpieczeństwa i ochrony danych sieci komputerowych. Aby zapewnić naszym klientom dostęp do najnowszych technologii, w swojej ofercie posiadamy produkty, które otrzymały pozytywne opinie i certyfikaty w niezależnych testach prowadzonych przez laboratoria na całym świecie. Należą do nich m.in. takie światowe marki jak: Bitdefender, ESET.

Od 2012 roku firma Marken Systemy Antywirusowe jest Oficjalnym Przedstawicielem w Polsce firmy Bitdefender® – jednego z czołowych producentów ochrony antywirusowej

Skorzystaj z szansy zdobycia cennego doświadczenia, dołącz do naszego zespołu!
Obecnie szukamy kandydatów na stanowisko

Specjalista ds. Komunikacji i PR

Od: Marken Systemy Antywirusowe
Miejsce pracy: Gdynia, k., Gdańsk, Sopot

NASZE OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATA:

  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Gotowość do podjęcia współpracy „od zaraz”,
  • Kreatywność w działaniu,
  • min. dwuletnie doświadczenie w zarządzaniu i budowaniu strategii PR,
  • doświadczenie w pracy w obszarze komunikacji wewnętrznej,
  • doświadczenie w organizacji webinariów i kampanii mailingowych,
  • umiejętność pracy w zespołach
  • znajomość zasad funkcjonowania mediów społecznościowych,
  • lekkość pióra i łatwość operowania słowem,
  • umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania trwałych relacji,

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Współtworzenie kampanii marketingowych,
  • Wykazywanie się dużą ilością pomysłów,
  • Nawiązywanie długofalowej współpracy z podmiotami zewnętrznymi,
  • Dbanie o wizerunek firmy
  • Opracowanie i wdrożenie strategii komunikacji dla sektora B2C i B2B
  • Współtworzenie oraz prowadzenie projektów marketingowych
  • Tworzenie materiałów PR oraz odpowiedzialność za ich efektywną dystrybucję
  • Contentu - copywriting, prezentacje, zarządzanie treścią stron internetowych, prowadzenie blogów, poradniki, newslettery, webinaria
  • Wizerunek w social mediach – prowadzenie kampanii sprzedażowych
  • Kontakt z prasą i mediami
  • Przeprowadzenie, analiza i wyciąganie wniosków z badań rynkowych
  • Współpracę z agencjami zewnętrznymi
  • Analizę skuteczności prowadzonych działań oraz raportowanie wyników

OFERUJEMY:

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w firmie o ugruntowanej 20-letniej pozycji na rynku
  • Pełną wyzwań i pasjonującą pracę w młodym zespole
  • Nowoczesne biuro w centrum Gdyni
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kompetencji poprzez udział w szkoleniach
  • Podróże krajowe i zagraniczne

Nie zwlekaj! Aplikuj już dziś!

Więcej o nas dowiesz się pod adresem marken.com.pl