Specjalista ds. komunikacji i marketingu

UNIBEP S.A.

Bielsk Podlaski, Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

GRUPA UNIBEP to polska firma giełdowa, specjalizująca się w budownictwie mieszkaniowym oraz komercyjnym (obiekty hotelowe, biurowe i handlowo-usługowe). Do prowadzenia działalności deweloperskiej w powyższym obszarze została powołana Unidevelopment S.A. Nasze oddziały realizują również działalność budowlaną w sektorze drogowo-mostowym (Oddział Infrastruktury Unibep S.A. oraz Budrex Sp. z o.o.) oraz produkcyjną skierowaną głównie na rynek skandynawski (Unihouse S.A.).

W związku z rozwojem działalności poszukujemy kandydatów do pracy w zespole komunikacji na stanowisku:

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za:

  • Aktualizowanie stron internetowych Unibep S.A. i spółek zależnych
  • Przygotowywanie materiałów marketingowych i komunikacyjnych na wewnętrzne i zewnętrzne kanały Spółki
  • Organizację imprez firmowych i konferencji prasowych
  • Nadzór nad projektami graficznymi materiałów promocyjnych i PR
  • Analiza trendów w branży budowlanej
  • Nadzór nad projektami graficznymi firmowych materiałów promocyjnych
  • Współorganizowanie wiech na budowach
  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi w zakresie produkcji materiałów promocyjnych
  • Udział w tworzeniu strategii promocji i komunikacji w Grupie Unibep

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku – min. 3 lata; mile widziane doświadczenie w branży budowlanej
  • Wykształcenia wyższego – preferowane studia lub kursy w zakresie komunikacji / marketingu, itp.
  • Wiedzy w zakresie marketingu internetowego oraz tworzenia materiałów prasowych, fotografii i postów internetowych
  • Umiejętności obsługi programów graficznych i urządzeń multimedialnych oraz znajomości środowiska internetowego
  • Znajomości pakietu MS Office
  • Wskazana znajomość jęz. angielskiego w stopniu komunikatywnym (B2); mile widziana znajomość jęz. rosyjskiego
  • Kreatywności, umiejętności planowania i organizacji pracy oraz samodzielności
  • Współpracy w zespole i otwartości na zmiany oraz gotowość do podejmowania wyzwań

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się polskiej firmie o zasięgu międzynarodowym
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. Karta FitSport, prywatna opieka medyczna, dofinansowania do wczasów, świadczenia świąteczne, imprezy integracyjne, itp.)
  • Możliwość wdrażania własnym rozwiązań i koncepcji
  • Rozwój zawodowy w ramach zaplanowanych szkoleń
  • Bezpłatny transport firmowy w obie strony na trasie Bielsk Podlaski - Białystok (w razie potrzeby)

Prezentacja firmy

GRUPA UNIBEP to polska firma giełdowa o 70-letnim doświadczeniu, specjal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/09/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy