Specjalista ds. Komercjalizacji

HRK S.A.

Wroclaw, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym Klientem jest znany, wrocławski deweloper mieszkaniowy, ceniony za jakość swoich inwestycji oraz ich wykonanie.

W związku z rozwojem struktur działu komercjalizacji powierzchni biurowych poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. KomercjalizacjiMiejsce pracy: Wroclaw

Zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie najemców pod nieruchomości biurowe,
  • Przygotowywanie ofert, prezentacji i komunikacji z potencjalnymi najemcami,
  • Negocjacje warunków wynajmu i umowy,
  • Analiza rynku i konkurencji w zakresie nieruchomości komercyjnych,
  • Ścisła współpraca ze wszystkimi członkami działu.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży oferty wynajmu zdobyte w międzynarodowym środowisku biznesowym,
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane z zakresu nieruchomości),
  • Biegła znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),
  • Chęć rozwoju zawodowego w obszarze sprzedaży nieruchomości komercyjnych,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Umiejętności negocjacyjne,
  • Zorientowanie na cel,
  • Otwartość i przyjazne usposobienie.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjny system premiowy,
  • Szkolenia,
  • Możliwości rozwoju i awansu,
  • Otwartą i przyjacielską atmosferę pracy,
  • Pracę pod znaną i cenioną marką w gronie ekspertów i pasjonatów.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.