Specjalista ds. Kluczowych Klientów

90 Consulting

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Idealny kandydat przede wszystkim uwielbia kontakt z ludźmi, potrafi 'uszyć na miarę' rozwiązania na potrzeby klienta, jest otwarty na nowe pomysły i rozwiązania, aktywnie słucha i sprzedaje nasze produkty.

Obowiązki na tym stanowisku:

- Aktywne pozyskiwanie klientów

- Utrzymywanie długofalowej współpracy z kluczowymi klientami naszej firmy

- Rozwój projektów u obecnych klientów firmy

- Kreowanie i wdrażanie nowych obszarów sprzedażowych

- Współpraca z ekspertami z dziedziny medycyny

- Kreowanie i dbanie o wizerunek firmy

Wymagania

Zapraszamy do aplikowania osoby posiadające:

- Wykształcenie wyższe, dodatkowym atutem będzie doświadczenie na stanowisku przedstawiciela medycznego w firmie farmaceutycznej oraz znajomość branży farmaceutycznej

- Doświadczenie na stanowisku sprzedażowym

- Orientacja na wyniki i utrzymywanie wysokiego poziomu obsługi klientów

- Doskonała organizacja pracy

- Inicjatywa i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków

- Umiejętność obsługi komputera

- Chęć pracy w Zespole nastawionym na sukces z dużym poczuciem humoru

- Prawo jazdy kat. B

90 Consulting oferuje Tobie:

 Pracę w firmie o dużym potencjale rozwojowym, w młodym i dynamicznym Zespole

 Narzędzia zapewniające komfort wykonywanej pracy

 Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy

 Dużą samodzielność i możliwość rozwoju

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV za pomoca przycisku "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Firma 90 Consulting jest nowoczesną, prężnie rozwijająca się firmą istni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Inne