Specjalista ds. Kategorii E-Commerce

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Obecnie w związku z rozwojem kanału e-commerce, poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty Kategorii E-Commerce.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest znana firma retailowa, będąca producentem i dystrybutorem odzieży oraz sprzętu sportowego, działająca w modelu omnichannel.

Opis stanowiska

  • odpowiedzialność za funkcjonowanie i wygląd strony dla wybranych kategorii produktowych
  • promocja wybranych grup produktowych w zależności od ich sezonowości i akcji marketingowych
  • tworzenie akcji e-merchandisingowych zwiększających sprzedaż
  • mierzenie skuteczności prowadzonych działań oraz prognozowanie sprzedaży wybranych kategorii
  • dbanie o dostępność produktów dla użytkowników sklepu internetowego
  • tworzenie struktury nawigacji na wybranych kategoriach produktowych
  • współpraca z działem marketingu i działem handlowym w celu zwiększania sprzedaży

Profil kandydata

  • 2-letnie doświadczenie w e-commerce
  • bardzo dobra znajomość narzędzi do analityki webowej, A/B testów, map cieplnych i tag managerów (tj. Google Analytics, Hotjar Google Tag Manager)
  • dobra znajomość technologii internetowych HTML, CSS, JS oraz MS Excel
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • umiejętność samodzielnej oraz zespołowej pracy przy realizacji postawionych zadań

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • możliwość wyboru narzędzi oraz technologii pracy
  • pakiet szkoleń wdrażających w organizację
  • indywidualną ścieżkę rozwoju wraz ze szkoleniami, które sam(a) zaproponujesz
  • rozwój na wielu płaszczyznach
  • częste integracje zespołowe
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page