Specjalista ds. kampanii sprzedażowych

Profi Credit Polska S.A.

Bielsko-Biała, śląskie

PROFI CREDIT Polska S.A. jest vice liderem polskiego rynku pożyczkowego i jednym z największych pracodawców w regionie Podbeskidzia.

Do struktur Spółki PROFI CREDIT Polska S.A. poszukujemy pracowników i współpracowników o różnorodnych kwalifikacjach i kompetencjach. Stwarzamy możliwości pracy zarówno osobom o bogatym doświadczeniu, jak i tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją drogę zawodową.

PROFI CREDIT jest drugą największą firmą pożyczkową w Polsce. Działamy na polskim rynku od ponad 14 lat i współpracujemy z grupą 3 000 doradców finansowych. Od początku działalności w Polsce sprzedaliśmy pożyczki na łączną wartość ponad 3,8 miliarda złotych

W związku z rozwojem struktur Działu Handlowego Centrali naszej Spółki, stworzyliśmy nowe stanowisko pracy:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Opis stanowiska

Sales Support to zespół skupiający ludzi o różnorodnych kompetencjach, których misją jest wspieranie Działu Handlowego w realizacji celów sprzedażowych. Są wśród nas Trenerzy Sprzedaży, Manager Rekrutacji, Koordynator Szkoleń i Programu Rozwoju Managerskiego, Manager Sales Support.

Brakuje Ciebie, a będziesz:

  • dzielić się wiedzą dotyczącą metod pozyskiwania Klientów,
  • współpracować z Trenerami w zakresie szkoleń,
  • opracowywać materiały reklamowe, rekrutacyjne, szkoleniowe wspólnie z agencjami,
  • prowadzić grywalizację sprzedaży dla naszych przedstawicieli oraz managerów sprzedaży,
  • analizować efektywność działań marketingowych i wprowadzać zmiany,
  • współpracować z IT w zakresie rozwiązań marketingu online.

Dołącz do Działu Handlowego – bądź unikatowym Pracownikiem, który ma realny wpływ na wyniki!

Wymagania

Brief:

  • wiesz to i owo temat marketingu online,
  • lubisz bawić się grafiką i tekstem,
  • analiza efektywności to dla Ciebie świetna rozrywka,
  • nie boisz się programistów.

Nasza oferta

Korzystaj z benefitów i naszych standardów:

  • niezależne stanowisko specjalisty,
  • współpraca w interdyscyplinarnym zespole,
  • premie kwartalne,
  • umowa o pracę,
  • niezbędne narzędzia: laptop, telefon,
  • język angielski,
  • karta OK System,
  • dofinansowania w ramach ZFŚS.

Kontakt:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV zawierającego klauzulę "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji teraz i w przyszłości. Powyższa zgoda może zostać w każdej chwili cofnięta (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r., Dz. U. nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.