Specjalista ds. kampanii reklamowych Facebook Ads

CS Group Polska S.A.

Warszawa, mazowieckie

CS Group Polska to jedna z największych agencji interaktywnych w Polsce. Specjalizujemy się w działaniach, które zwiększają widoczność firm w sieci oraz doradzamy skuteczne sposoby poszukiwania klienta w Internecie. Należymy do elitarnego grona agencji programu Google Premium Partners.

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • planowanie, realizacja i koordynacja kampanii reklamowych Facebook Ads
  • zapewnienie najwyższej jakości obsługi
  • praca z narzędziami do monitoringu i analizy danych
  • analiza skuteczności i raportowanie działań
  • współpraca z działem graficznym

Oczekiwania:

  • umiejętność tworzenia kampanii reklamowych Facebook Ads
  • znajomość formatów reklamowych Facebook Ads i modeli rozliczeń
  • dbałość o szczegóły, odpowiedzialność, systematyczność
  • umiejętność wyciągania wniosków i formułowania rekomendacji: kreacja pomysłów poprawiających konwersję
  • samodzielność i kreatywność w rozwiązywaniu problemów
  • umiejętność pracy w zespole
  • nieustanna chęć do nauki - podążanie za najnowszymi trendami i wyszukiwanie ciekawych rozwiązań

Oferujemy:

  • pracę w młodym i otwartym zespole
  • ciekawe projekty i wyzwania, które nie pozwolą się nudzić
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, umowa o pracę po okresie próbnym
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
CS Group Polska S.A. CS Group Polska S.A. Facebook Google Plus YouTube