Specjalista ds. kalkulacji

PBDI S.A.

Toruń, 87-100, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Praca w dziale kalkulacji i ofertowania przy wycenie prac drogowych i inżynieryjnych na stanowisku specjalisty w młodym dynamicznym zespole Poszukujemy osoby ambitnej, lubiącej wyzwania, chcącej się rozwijać. Minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku. Proponujemy ciekawe stanowisko w prężnie rozwijającej się firmie.

Wymagania

1. Wykształcenie: wyższe TYLKO Budownictwo
2. Znajomość obsługi komputera w tym programów: Excel, AutoCad, Office, Norma

Mile widziane
- uczciwość, odpowiedzialność, lojalność i komunikatywność
- dyspozycyjność

Prezentacja firmy

PBDI specjalizuje się w realizacji projektów w sektorze energetyki odnaw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie