Specjalista ds. Kalkulacji Ofert

ERBUD Industry Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

ERBUD INDUSTRY CENTRUM
Dynamicznie rozwijająca się firma, świadcząca usługi serwisowo - remontowe dla energetyki
i przemysłu, należąca do Grupy Erbud,

Poszukuje rzetelnych osób na stanowisko:

Od: ERBUD Industry Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie ofert przetargowych;
  • Prowadzenie rozliczania kosztorysowego robót planowych i utrzymaniowych;
  • Opracowywanie wariantów cenowych na wykonanie usługi z uwzględnieniem możliwości technologicznych, wymagań klienta i interesu Spółki;
  • Przygotowywanie i projektowanie technologii usług remontowych;
  • Wyjaśnianie niezgodności i nanoszenie korekt w dokumentach remontowych;
  • Sporządzanie harmonogramów robót, wycen, kalkulacji i kosztorysów;
  • Kontrola rozliczeń nakładów rzeczowych i finansowych realizowanych umów, wystawiania faktur na usługi, ewidencjonowania kosztów, sporządzania analiz i sprawozdań z wykonanych usług.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Pakiet opieki socjalnej (prywatna opieka medyczna, bony na święta, itp.)

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne – kierunek mechaniczny, energetyczny;
  • Minimum 3 lata doświadczenia w zakresie przygotowywania kalkulacji;
  • Znajomość techniki i technologii wszystkich procesów produkcyjnych w elektrociepłowniach i elektrowniach;
  • Umiejętność obsługi programu kosztorysowego Rodos, Norma;
  • Umiejętność opracowywania i przygotowania ofert w zakresie prac remontowych w elektrociepłowni i elektrowni.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.