Alab Laboratoria Sp. z o.o.

Specjalista ds. Kadr

Od: Alab Laboratoria Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Zapewnienie kompleksowej obsługi kadrowo - administracyjnej pracowników.
  • Prowadzenie dokumentacji kadrowej zgodnie z obowiązującymi przepisami.
  • Przygotowywanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych.
  • Obsługa programu kadrowo-płacowego Simple.ERP i Xprimera.
  • Wsparcie merytoryczne z obsługi systemu kadrowego kadry kierowniczej, przygotowywanie raportów i zestawień.
  • Sporządzanie i kontrolowanie grafików pracy dla laboratoriów.
  • Prowadzenie analiz efektywności pracy.

Aby efektywnie wykonywać zadania na tym stanowisku niezbędne są:

  • Znajomość obsługi programu Simple.ERP (moduł kadrowo-płacowy) lub innych programów kadrowo-płacowych.
  • Doświadczenie na stanowisku Specjalisty ds. kadr - dużym atutem będzie branża medyczna.
  • Umiejętność rozliczania czasu pracy, zdolności analityczne.
  • Skrupulatność i dokładność.
  • Znajomość aktualnych przepisów prawa pracy ( w szczególności związanych z branżą medyczną: czas pracy, wymogi formalno-prawne) i ubezpieczeń społecznych oraz przepisów podatkowych.
  • Sumienność, systematyczność i dobra organizacja pracy.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel i Word.
  • Pozytywne i proaktywne podejście do nowych wyzwań.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, samodzielność i aktywność..

W zamian za zaangażowanie i pracę oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę u jednego z liderów wśród sieci laboratoriów diagnostycznych w kraju.
  • Możliwość rozwoju i poszerzania swoich umiejętności.
  • Wsparcie ze strony zespołu.
  • Kartę Multisport.
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.
  • Możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej.
  • Pakiet zniżek na nasze usługi dla naszych Pracowników oraz ich rodzin.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujacy sie po prawej stronie ogloszenia.