Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 21/05/2018.

Specjalista ds. kadr

Piekary Śląskie, śląskie

Work Service

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta- lidera w branży recyklingu akumulatorów- poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:

• Prowadzenie akt osobowych i dokumentacji pracowniczej zgodnie z obowiązującymi przepisami
• Przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnieniem oraz zwalnianiem pracowników
• Wprowadzanie danych oraz obsługa systemu kadrowo-płacowego
• Opracowywanie projektów regulaminów wewnętrznych
• Obsługa oraz rozliczanie Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
• Monitorowanie terminów szkoleń BHP, badań lekarskich, umów o pracę, niewykorzystanego urlopu wypoczynkowego,
• Sporządzanie sprawozdań, zestawień, raportów

Wymagania

• 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kadrowej w firmie produkcyjnej
• Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
• Znajomość zagadnień związanych z ZFŚS
• Umiejętność analitycznego myślenia
• Komunikatywność
• Bardzo dobra organizacja pracy własnej
• Doświadczenie we współpracy ze związkami zawodowymi będzie dodatkowym atutem
• Znajomość oraz doświadczenie w pracy na nowoczesnych systemach kadrowo-płacowych
• Znajomość nowoczesnych metod HR
• Preferowane wykształcenie wyższe (finanse, prawo, kadry-płace)

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat;
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
• Bogaty pakiet świadczeń socjalnych: Kartę Multisport, paczki Świąteczne dla dzieci, premie świąteczne, dofinansowania do wyprawek szkolnych i wakacji
• Ciekawą pracę w nowocześnie zarządzanej firmie, inwestującej w rozwój swojego personelu

Jesteśmy największą w Polsce firmą HR dostarczającą innowacyjne rozwiązania z zakresu... zasobów ludzkich – specjalizujemy się w usługach z zakresu doradztwa personalnego, jak i restrukturyzacji w obszarze HR, rekrutacji i outsourcingu pracowniczym.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/01/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja