Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 12/12/2017.

Specjalista ds. Kadr

Kraków, małopolskie

HRK S.A

Opis stanowiska pracy

Firma HRK jest autorem innowacyjnych rozwiązań i liderem rynku w wielu usługach z obszaru HR. Wspiera przedsiębiorstwa w rozwoju kompetencji pracowników oraz stosuje nowoczesne narzędzia służące zarządzaniu kapitałem ludzkim. W związku z dużym rozwojem naszej firmy oraz pozyskaniem nowych projektów, pilnie poszukujemy:

Specjalista ds. KadrMiejsce pracy: Kraków

Poszukujemy osób z:

  • Ugruntowaną wiedzą z zakresu kadr,
  • Minimum czteroletnie doświadczeniem na podobnym stanowisku,
  • Umiejętnością analizy danych liczbowych,
  • Doświadczeniem we współpracy  z Klientem wewnętrznym w zakresie wyjaśnienie tematów kadrowych i prawa pracy,
  • Znajomością komputerowego systemu kadrowo-płacowego TETA (mile widziane) lub innych systemów kadrowo-płacowych,
  • Wysoką kulturą osobistą,
  • Umiejętnością samodzielnej pracy w dynamicznym środowisku.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę kadrową pracowników, nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu współpracy z Klientem, dostarczanie niezbędnych danych.

Oferujemy odpowiedzialną i samodzielną pracę w  miłej atmosferze w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Informujemy, żę skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

HRK jest jedną z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim.... Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu. Nasi konsultanci tworzą interdyscyplinarny zespół profesjonalistów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
24/08/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Human Resources