Specjalista ds. Kadr - rekrutacja online

HRK S.A.

Gniewkowo, kujawsko-pomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

W związku z dynamicznym rozwojem działu Payroll Consulting poszukujemy Specjalisty ds. Kadr.

Specjalista ds. KadrMiejsce pracy: Gniewkowo

Zadania:

  • kompleksowa obsługa kadrowa pracowników;
  • wprowadzanie i kontrola danych w systemie kadrowo-płacowym;
  • przygotowanie dokumentów związanych z zatrudnieniem;
  • monitorowanie absencji i ewidencji i rozliczanie czasu pracy;
  • sporządzanie deklaracji zgodnie z obowiązującymi przepisami: ZUS, PDOF, GUS, PFRON;
  • współpraca z zewnętrznym vendorem w zakresie przekazywania danych do listy płac oraz ich kontrola
  • monitorowanie zmian w prawie i ich implementacja w spółce.

Wymagania:

  • praktyczna znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;
  • 4 - letnie doświadczenie w pracy w dziale kadr;
  • umiejętność analiz danych płacowych i wyjaśniania wartości na listach płac;
  • doświadczenie w przygotowywaniu oraz wyjaśnianiu wymaganych prawem dokumentów dla pracowników;
  • znajomość problematyki czasu pracy;
  • znajomość komputerowego systemu kadrowo-płacowego TETA, warunek konieczny;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • bardzo duża samodzielność;
  • bardzo dobra organizacja i dyscyplina prac;
  • duże zdolności interpersonalne;
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy odpowiedzialną i samodzielną pracę w  miłej atmosferze oraz możliwość rozwoju w stabilnej firmie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.