Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 15/11/2018.

Specjalista ds. kadr/płac w transporcie (1/8 etatu)

Łódź, łódzkie

Impulson Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Impulson Sp. z o.o. poszukuje osoby do pracy przy obsłudze kadrowo-płacowej. Warunkiem koniecznym stawianym kandydat(k)om jest doświadczenie kadrowe/płacowe w branży transportowej!

Praca ma charakter dodatkowy (1/8 lub 1/6 etatu na początek, z perspektywą zwiększenia ilości godzin, możliwa praca w systemie home-office).

Wynagrodzenie rynkowe, do negocjacji.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny 12-346-16-59 lub przez portal.

Czy my rekrutujemy? Pani kierowniczko - my rekrutujemy przez cały czas! Na... okrągło!   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/11/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Administracja biurowa , Praca Biuro / Dokumentacja , Praca HR / Kadry / Rekrutacja