Specjalista ds. kadr/płac i księgowości

BIURO RACHUNKOWE

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Biuro Rachunkowe zatrudni sumienną osobę na stanowisko Specjalisty ds. kadr/płac i księgowości.

 KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Aktrakcyjne warunki finansowe: wynagrodzenie podstawowe, płatne nadgodziny, premie,
  • Miłą atmosferę pracy,
  • Możliwość odbywania szkoleń i rozwoju osobistego oraz zawodowego,
  • Możliwości awansu na stanowisko kierownicze.

Wymagania

OCZEKUJEMY:

  • Dobrej znajomości programu Płatnik oraz Comarch OPTIMA,
  • Doświadczenia w obsłudze kadrowo-płacowej zdobytego w dziale firmy lub biurze rachunkowym/podatkowym,
  • Znajomości bieżących przepisów,
  • Samodzielności w wykonywanych obowiązkach,
  • Chęci do pracy.

CV prosimy przesyłać poprzez formularz infopraca.

Prezentacja firmy

KSIĘGOWOŚĆ/KADRY/PŁACE/PRAWO/OBSŁUGA PRAWNA

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca HR / Kadry / Rekrutacja