Specjalista ds. kadr i płac

Benett People Sp. z o.o.

Żyrardów, mazowieckie

Dla naszego Klienta szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Żyrardów
KP/01/18

Zakres obowiązków:

  • Sporządzanie i nadzorowanie dokumentacji związanej z zatrudnieniem m.in. umowy o pracę (także dla obcokrajowców), umowy zlecenia, umowy o dzieło, aneksy, wypowiedzenia, świadectwa pracy
  • Naliczanie wynagrodzeń (umowy o pracę i umowy cywilno-prawne)
  • Uczestnictwo w procesach rekrutacji
  • Prowadzenie akt osobowych, w tym monitorowanie ważności szkoleń BHP, badań lekarskich
  • Sporządzanie zestawień, raportów i analiz z zakresu administracji płac oraz raportowanie do Zarządu
  • Prowadzenie pełnych rozliczeń ZUS, sporządzanie korekt
  • Sporządzanie deklaracji i rozliczanie należności dla US
  • Przygotowywanie sprawozdań dla GUS
  • Obsługa pracowników w zakresie bieżących spraw płacowych

Wymagania:

  • Dobra, wykorzystywana w codziennej praktyce znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, prawa podatkowego i ubezpieczeń społecznych
  • Umiejętność prowadzenia dokumentacji personalnej, płacowej i ZUS
  • Znajomość programu Symfonia Kadry i Płace - warunek konieczny
  • Biegła znajomość obsługi programu Płatnik, w tym praktyczna znajomość zasad sporządzania korekt dokumentów rozliczeniowych do ZUS
  • Mobilność- firma mieści się w okolicach Żyrardowa

Oferujemy:

  • Pracę w wymiarze pełnego etatu, w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.