Opis stanowiska pracy

Navotech Inżynieria Środowiska Sp. z o.o. z siedzibą w Zabrzu oferuje wybranemu kandydatowi pracę na stanowisku:

Specjalista ds. kadr i płac

Zakres obowiązków:

  • samodzielne naliczanie wynagrodzeń
  • sporządzanie deklaracji PIT, PFRON, ZUS
  • przygotowywanie rozliczeń rocznych podatkowych pracowników i zleceniobiorców
  • obsługa programu Płatnik
  • prowadzenie wszystkich spraw kadrowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • prowadzenie dokumentów związanych z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy pracowników i zleceniobiorców
  • przygotowywanie dokumentów potrzebnych do zatrudniania cudzoziemców
  • sporządzanie sprawozdań GUS
  • udzielanie informacji i współpraca z kierownikami działów
  • kontakt i współpraca z urzędami w zakresie wykonywanych obowiązków

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 5 lat,
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Znajomość prawa pracy oraz umiejętność praktycznego stosowania przepisów dot. ZUS i pdof,
  • Umiejętność pracy w zespole, terminowość, dokładność
  • Komunikatywność i dobra organizacja pracy własnej

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełnym etacie
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość zdobycia nowych doświadczeń, pracę pełną wyzwań

Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

Urządzenia ochrony Środowiska: <br/> <br/>Separatory substancji ropopoch... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse, Praca Administracja / Sekretariat