SPECJALISTA DS. KADR i PŁAC

Idea.TM Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

  • prowadzenie akt osobowych
  • naliczanie wynagrodzeń z tyt. umów cywilnych
  • naliczanie wynagrodzeń z tyt. umów o pracę
  • rozliczanie czasu pracy
  • sporządzanie deklaracji rozliczeniowych ZUS, US, GUS, PFRON
  • śledzenie aktualnych zmian w przepisach prawa pracy i ubezpieczeniach społecznych
  • kontakt z klientem
  • raportowanie wyników pracy

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe,
  • doświadczenie w kadrach (min. 2 lata w na samodzielnym stanowisku)
  • wiedza z zakresu rozliczania czasu pracy (teoretyczna i praktyczna)
  • znajomość programu Płatnik R2 będzie dodatkowym atutem
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • dobra organizacja pracy własnej, umiejętność efektywnego zarządzania czasem
  • uprzejmość i komunikatywność
  • sumienność, dokładność oraz rzetelność

Prezentacja firmy

Biuro Rachunkowe Calendaria powstało w 2007 roku. Specjalizujemy ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca HR / Kadry / Rekrutacja